O nás

Vítejte na stránkách Hospůdky U Kalíška.

Hospůdka U Kalíška na vás čeká v Mezholezích, v půvabné krajině na pokraji Sedmihoří což je ideální místo pro plánování vašich pěších i cyklo výletů. 

V hospůdce pro vás máme připraveno více než 25 míst ve stylově zařízeném interiéru a o naše hosty pečujeme déle než 7 let. V naší nabídce najdete velký výběr jak alkoholických, tak nealkoholických nápojů. Čepujeme pivo z plzeňského pivovaru a to značky Gambrinus 10° a Pilsner Urquell. Naše kuchyně vám může nabídnout klasické české pokrmy a to každý všední den v podobě hotového jídla, které denně rozvážíme v okruhu cca 15km. V parných letních dnech pro Vás máme připravené příjemné posezení v zahrádce pod pergolou s kapacitou 30 osob. Máte možnost u nás uspořádat rodinnou oslavu, narozeninovou párty, kdy vám připravíme jídla dle vašeho přání včetně rautu. V případě zájmu o větší množství osob jsme schopni připravit Vaši veselici nedaleko od nás, a to včetně již zmíněného občerstvení. Nebo můžete jen přijít popít s kolegy z práce, či posedět s přáteli u dobrého pivka a vínka. Vždy u nás najdete rychlou, ochotnou a usměvavou obsluhu.

Několikrát v roce Vám také můžeme nabídnout něco málo z vlastních výrobků v podobě zabijačkových hodů, domácích klobás, uzeného masa a domácích škvarků se sádlem.

Rádi bychom Vás také pozvali na Svatomartinský ples, který každoročně pořádáme v sále nedaleko od nás.

K součásti naší hospůdky také neodmyslitelně patří náš šipkařský manšaft, který nás reprezentuje ve vybraných hospůdkách domažlického okresu.

Těšíme se na Vás

Kolektiv Hospůdky U Kalíška

Bezbariérový přístup
Bezbariérový
přístup
Platba stravenkou
Platba
stravenkou
Psi vítáni
Psi
vítáni
Rozvoz jídla
Rozvoz
jídla
Šipky
Šipky
Sportovní přenosy
Sportovní
přenosy
TV
TV
Venkovní posezení
Venkovní
posezení
Wifi
Wifi
Zákaz kouření
Zákaz
kouření
Mezholezy čp. 16
Horšovský Týn 346 01, okr. Domažlice
Po: 11:30 - 13:30
Út: 11:30 - 13:30
St: 11:30 - 13:30
Čt: 11:30 - 13:30
Pá: 11:30 - 13:30
od 19:00
So: od 19:00
Ne: 16:00 - 20:00

*V letních měsících červenec - srpen se otevírací doba liší